Start Oferta Portfolio Zielone ściany Kontakt Witamy, Studio Architektury Krajobrazu StylOut Zaprojektujemy Twój ogród w niepowtarzalny sposób. Specjalnie dla Ciebie, według Twoich oczekiwań, tak abyś czuł się w nim najlepiej. Mamy głowę pełną pomysłów na wspaniały i ciekawy ogród. Oferujemy Nasze projekty oferujemy klientom indywidualnym, jednostkom samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwom oraz instytucjom we Wrocławiu i okolicach. Studio Architektury Krajobrazu oferuje wykonanie projektów zagospodarowania terenów zieleni prywatnej i publicznej, projektów szlaków turystycznych, projektów rewaloryzacji i rekultywacji terenu oraz innych inwestycji związanych z architekturą krajobrazu.

Projekt zielonych ścian

Wprowadzenie natury do domu i firmy Zielona ściana to pionowa konstrukcja wypełniona roślinnością, stosowana może być w każdym wnętrzu: w biurze, budynku mieszkalnym, hali produkcyjnej, galerii handlowej i innych budynkach użyteczności publicznej.

Projekt Zielonej ściany

: - odpowiada na problem zmniejszającej się wolnej przestrzeni w miastach - dzięki roślinności tworzy korzystny mikroklimat w pomieszczeniu, jonizuje oraz nawilża powietrze - posiada walory estetyczne i dekoracyjne

Projekt Zielonego obrazu

: Mini ogród na ścianie Zielony obraz to mała pionowa konstrukcja wypełniona roślinnością, która posiada ramę wykonaną ze stali nierdzewnej, drewna i szkła. Stanowi element dekoracyjny ściany w każdym pomieszczeniu. Oferta specjalna: Jak powstają zielone ściany i zielone obrazy? Pierwszy etap powstawania zielonej ściany (zielonego obrazu) to projektowanie. Tworzymy wtedy: - projekt kompozycji roślin, - wizualizację zielonej ściany lub zielonego obrazu. W kolejnym etapie następuje: - wykonanie i montaż konstrukcji - sadzenie i pielęgnacja roślin - nadzór nad pracą systemu nawadniającego Proponowana łącznie z zieloną ścianą lub obrazem usługa nadzoru nad funkcjonowaniem systemu nawadniającego sprawia, że nie jest wymagana opieka nad roślinami ze strony użytkownika. Nadzorujemy pracę sterowników, kontrolujemy sprawność ich działania i reagujemy w sytuacjach kryzysowych. Usługa ta świadczona jest zdalnie, za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania, za pośrednictwem Internetu. Wykonujemy usługi w mieście Wrocław i okolicach.
Stylout - Studio Architektury Krajobrazu
Poznańska 1/75 Wrocław dolnośląskie 53-631
48 506471899
NIP 8831746456 Czym jest krajobraz kulturowy? Od studenta do milionera Sylwetka studenta StylOut - Studio Architektury Krajobrazu Stronę poleca Katalog SEO (projekt ogrodu) od 2013-02-20.
FAIL (the browser should render some flash content, not this).